تاریخ انتشار : 18 تیر 1398
بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی از شرکت صنایع بسته‌بندی ایران

به گزارش روابط عمومی،دکتر سید مهدی سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌ گذاری گروه توسعه ملی و دکتر نادر جعفریوسفی به همراه معاونان و مدیران مربوطه از شرکت صنایع بسته‌بندی ایران بازدید به عمل آوردند.

دکتر سدیدی و هیئت همراه پس از بازدید و بررسی خطوط و مراحل تولید با حضور در جمع مدیران و متصدیان این شرکت ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این مجموعه، با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای گروه توسعه ملی این رشد را حاصل زحمت کسانی دانستند که در جنوب کشور، شمال غرب کشور در خطوط تولید جدیت به خرج داده و زحمت راهبردی و مدیریت آن را بر عهده مدیران متعهد عنوان نمودند. ایشان در ادامه بیان داشتند:انشاءالله بتوانیم امانت‌دار خوبی برای این سرمایه بوده و با برنامه‌ریزی‌های گروه در کنار همکاران باشیم . دکتر سدیدی همچنین ضمن تشکر از مجموعه توسعه صنایع بهشهر بابت عملیات صورت گرفته در مدیریت شرکت‌ها از مدیریت عامل و هیئت‌مدیره خواستند باثبات‌تر کار خود را ادامه دهند.

ایشان آرمان مجموعه توسعه ملی را یک آرمان ایجادی خوانده و اصالت شرکت توسعه صنایع بهشهر را هلدینگی کاملاً تولیدی خطاب نموده و گفت: نگاه باید نگاه عملیاتی و تولیدی باشد . شرکت بسته‌بندی ایران بیش از 60 سال قدمت دارد و توسعه صنایع بهشهر بعضاً مالک شرکت‌هایی است که نیم‌قرن از حیات آن‌ها گذشته و رابطه خیلی نزدیکی با توسعه‌یافتگی در طول عمر بنگاه‌ها دارد و این شرکت‌های توسعه‌یافته از شاخصه‌های بهشهر می‌باشد که نسل به نسل در حال فعالیت بوده و طبیعتاً اگر سازمانی فلسفه اولیه‌اش در بازار در زنجیره تأمین از دست برود باید از جاهای دیگری این فلسفه را تقویت نماید.

دکتر سدیدی با اشاره به هدف اولیه از تأسیس صنایع بسته‌بندی ایران در سال‌های 1340 تا 1337 و همچنین هدف حال حاضر آن گفت: در آن سال‌ها وزن مسائل بازاریابی و مارکتینگ آن‌قدر جدی نبوده و فقط با این عنوان که محصول باید در یک بسته توزیع گردد شروع به فعالیت نموده است ولی امروزه بسته‌بندی هدف حمل‌ونقلی‌اش را کاملاً ازدست‌داده است، چون با بازارهای بزرگ مواجه هستیم سبک خرید متفاوت شده، سبک انتخاب متفاوت شده و بنابراین بسته‌بندی ماهیتش تغییریافته و از بدنه لجستیکی خارج‌شده است و وارد بحث‌های شهودی شده و در سهم بازار در توسعه بازار و در عمق بازار بسته‌بندی حرف اول را میزند یعنی توجیه را پیداکرده است.مدیرعامل گروه توسعه ملی بابیان این نکته که کیفیت بسته‌بندی، فروش را تضمین می‌کند افزود:شرکت بسته‌بندی باید ببیند که در چه سطحی از مسیر توسعه قرار دارد و این استراتژی را به خدمات مشتریان منتقل کند که جدا از مسائل سخت‌افزاری ، در حوزه بسته‌بندی مشاوره نرم‌افزاری نیز بدهد. دکتر سدیدی نیت مجموعه گروه توسعه ملی و صنایع بهشهر را حمایتی خوانده و اظهار داشت: تکلیف ما حمایت و صیانت از شرکت‌هایمان می‌باشد.

در پایان مدیرعامل گروه توسعه ملی ضمن اعلام و ابلاغ سلام و تشکر ویژه خود به کارگران و زحمتکشان خطوط تولید از حضور در جمع کارکنان شرکت بسته‌بندی ایران ابراز خرسندی نموده و از آنان خواست تا با همیاری و همکاری و همچنین مدیریت و تدبیر مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر برای شرکت، مسیر توسعه را ادامه دهند. گفتنی است در این دیدار دکتر نادر جعفریوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز ضمن قدردانی از اهتمام ویژه دکتر سدیدی به مجموعه صنایع بهشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت هموار شدن برخی از مسائل و همچنین کمک به شرکت صنایع بسته بندی و رشد سهام این شرکت را نشان از حمایت و پشتیبانی مجموعه صنایع بهشهر از رونق تولید و توسعه و تثبیت اشتغال و سیاست های اقتصاد مقاومتی خواند.ایشان یکی از وظایف شرکت های بزرگ را خلق ثروت از دارایی های در اختیار، و نتیجه آنرا توسعه و ثبات اشتغال عنوان نمودند.دکتر یوسفی ضمن تشکر از زحمات مدیریت عامل، مدیران و کارگران صنایع بسته بندی از آنان خواست تا با سرعت بیشتر نسبت به سال گذشته پیشرفت خود را ادامه داده و صنایع بهشهر به عنوان سهامدار اصلی این شرکت از برنامه ها و طرح های توسعه ای آن ها حمایت خواهد کرد. در این دیدار مهندس حمیدرضا خضوعی مدیرعامل شرکت صنایع بسته‌بندی ایران نیز به بیان دیدگاه‌ها و ارائه گزارشات و تحولات صورت گرفته طی یک سال اخیر پرداخت.