تاریخ انتشار : 08 مرداد 1398
بررسی عملکرد شش‌ماهه هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر

                     
به گزارش روابط عمومی،در ادامه جلسات بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر شرکت مدیریت صنعت شوینده با حضور مدیرعامل،معاونین و مدیران عامل شرکت‌های صنعت شوینده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

در این نشست دکتر نادر جعفریوسفی ضمن خوش‌آمد و خدا قوت به مجموعه هلدینگ شوینده با اشاره به اهمیت شرکت‌های شوینده در گروه توسعه صنایع بهشهر ،یکی از مهم‌ترین موضوعات در هدایت این شرکت‌ها را ترسیم نقشه راه خواند و افزود:انتظار مجموعه ما از هلدینگ شوینده و شرکت‌های تابعه آن استفاده حداکثری از منابع و توانمندی های در اختیار شرکت ها می باشد که این مهم طبیعتا با سود آوری مطلوب نیز همراه خواهد شد.   

نائب رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر،برنامه‌ریزی را بخش اصلی وظیفه مدیریت دانست وگفت:با ترسیم نقشه راه و برنامه‌ریزی صحیح وهمچنین نظارت مدیران ارشد بر آن ما در مجموعه شوینده شاهد اتفاقات مبارک بوده و خواهیم بود.
دکتر یوسفی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت مقوله تولید وهمچنین نام‌گذاری سال 1398 توسط مقام معظم رهبری(مدظله) تحت عنوان "رونق تولید" گفت:بایستی باهمت و جدیت در راستای رونق تولید و مقابله با تحریم‌های ظالمانه گام برداریم و اهتمام ویژه به بحث تولید و تحقق بودجه‌های پیش‌بینی‌شده داشته باشید.

وی در بخش دیگر مباحث خود وظیفه اساسی و ذاتی گروه بهشهر را خدمت و حمایت از حقوق مصرف‌کننده و توجه به نیازهای جامعه در جهت هموار کردن مسائل کشور بیان نمود.
مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر،توجه به مباحث تحقیق وتوسعه و تأثیر آن بر کیفیت تولید،عرضه محصولات جدید و کاهش قیمت تمام‌شده را برخی از مزیت‌های آن خواند و خاطرنشان کرد:تحقیق و توسعه نه تنها سیاست اصلی صنایع بهشهر و هیئت‌مدیره آن بلکه مدنظر مدیریت ارشد گروه توسعه ملی به‌عنوان سهامدار اصلی نیز می‌باشد.
در خاتمه دکتر یوسفی با تأکید بر حفظ سهم بازار و توجه به بازارهای خارجی و مدیریت هزینه‌ها،توجه به این موارد را از انتظارات خود از مدیران هلدینگ شوینده عنوان نمود.
گفتنی است در ابتدای این نشست دکتر علی ملکی معاون امور شرکت‌ها و مجامع با اشاره به عملکرد شش‌ماهه صنعت شوینده و رصد نقطه‌به‌نقطه شرکت‌های این گروه،این امر را نشان از اهتمام و توجه توسعه صنایع بهشهر بر بهبود نقاط مستعد رشد و شناخت گلوگاه‌ها و همچنین رفع‌ و رجوع کردن مشکلات و کاستی‌های پیش روی مجموعه‌های شوینده دانست.