تاریخ انتشار : 12 مرداد 1398
مراسم نامگذاری نمازخانه شرکت توسعه صنایع بهشهر

 همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها نمازخانه بهسازی شده شرکت توسعه صنایع بهشهر با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت نامگذاری شد.      

 دکتر یوسفی با حضور در فریضه نماز جماعت که در نمازخانه جدیداً بهسازی شده شرکت اقامه شد، طی سخنانی با اشاره به  اهمیت نماز و به ویژه نماز جماعت خاطر نشان کردند فضا و مکان زیبای نماز به همراه کثرت نمازگزاران و در کنار هم بودن، منجر به این خواهد شد که قلب ها به هم نزدیک تر بشود. ایشان افزودند اهمیت نزدیکی قلب ها کمتر از رضایت خداوند نیست زیرا با وجود این امر و کسب رضایت همه، نسبت به بخشش خداوند و آینده خوب، امیدوار خواهیم بود.         
ایشان ضمن تبریک مناسبت این روز بیان داشتند که واقعه ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها واقعه بزرگی است چرا که نتیجه این ازدواج تولد 11 امام بعد از حضرت علی علیه السلام است که شالوده اعتقادی ما شیعیان را تشکیل داده‌اند؛ به همین مناسبت نمازخانه شرکت را به نام حضرت زهرا سلام‌الله علیها نام‌گذاری کردند. ایشان با اشاره به نگاه ویژه مدیریت و حوزه پشتیبانی شرکت درباره نماز، از حجت‌الاسلام ادیب یزدی امام جماعت، دکتر فاطمی و مهندس پیر در حوزه معاونت مالی اقتصادی و منابع انسانی شرکت و همه‌کسانی که تلاش کردند این فضای زیبا را ایجاد کنند تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است پیش از سخنان دکتر یوسفی حجت‌الاسلام ادیب یزدی در سخنانی ضمن تبریک این روز مبارک به اهمیت و جایگاه نماز در نزد حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام‌الله علیها پرداخته و از توجه ویژه و حمایت‌های مدیریت عامل و هیئت‌مدیره به امر الهی نماز قدردانی نمودند.