تاریخ انتشار : 13 شهریور 1398
برگزاری دومین گردهمایی مدیران منابع انسانی شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر به میزبانی شرکت پاکسان

دومین نشست مدیران منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر با حضور دکتر فاطمی عضو هیئت مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر، دکتر محمدعلی محمدی مدیر عامل اسبق سازمان مدیریت صنعتی،  مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان و مدیران حوزه منابع انسانی شرکت های تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر؛ در شرکت پاکسان برگزار شد. در این نشست، دکتر فاطمی ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین علیه السلام  با اشاره به برگزاری فصلی این گردهمایی، مهمترین هدف  برگزاری این نشست را همفکری و انتقال تجربه مدیران حوزه منابع انسانی، جهت مرتفع کردن مسائلی که شرکت ها در این زمینه با آن مواجه هستند، مطرح کرد. دکتر فاطمی با تاکید بر اهمیت حوزه مدیریت منابع انسانی، آرامش و شادابی سازمان را نتیجه فعالیت و مدیریت مناسب در حوزه مدیریت منابع انسانی دانستند و اظهار داشتند: ایفای نقش ارتباطی متقابل و مناسب مدیران منابع انسانی بین پرسنل و مدیریت عالی سازمان، تکمیل کننده این امر است.

 معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر،به اشتراک گذاشتن برنامه‌ها، راه‌حل و نتایج شرکت ها و همچنین استفاده از خدمات مشاوره‌ای هلدینگ در زمینه مسائل بیمه ای را مورد تاکید قرار داده و با اشاره به  اهمیت آموزش منابع انسانی، تعهد متقابل را  به عنوان مسئله‌ای که باید در این زمینه، مورد توجه قرار گیرد، برشمرد. وی در ادامه  خاطر نشان کرد توجه مستمر به طبقه‌بندی مشاغل در شرکت های تابعه ضروری است.دکتر فاطمی ضمن خیر مقدم به دکتر محمدی، وی را صاحب نظر در حوزه مدیریت منابع انسانی و دارای سوابق متعدد و طولانی دانستند و با تشکر از مهندس ساکی و مجموعه پاکسان به جهت مهیا کردن شرایط میزبانی این نشست، از مهندس پیر و خانم اخوان، مدیر و رئیس منابع انسانی گروه توسعه صنایع بهشهر به جهت برنامه‌ریزی این گردهمایی قدردانی کردند.
در ادامه دکتر محمدی به ارائه سخنرانی خود با موضوع بهره‌وری و رقابت پذیری پرداختند که با پرسش و پاسخ و همچنین انتقال تجربیات مدیران حاضر در جلسه همراه بود و پس از اتمام جلسه،  مدیران منابع انسانی شرکت های تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر از خطوط تولید شرکت پاکسان بازدید به عمل آوردند.