تاریخ انتشار : 24 شهریور 1398
برگزاری اولین یادواره شهدای شرکت قند نیشابور

به گزارش روابط عمومی  توسعه صنایع بهشهر،در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای عظیم الشأن هشت سال دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یازده شهید شرکت قند نیشابور، مراسم افتتاحیه جاده اختصاصی شرکت قند نیشابور برگزار و این جاده به نام "خیابان شهدا "مزین شد.

 این یادواره با حضور امام جمعه شهرستان فیروزه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) ، فرمانده سپاه ناحیه فیروزه، مدیر عامل شرکت قند نیشابور، ریاست دفتر نظارت و پیگیری گروه توسعه صنایع بهشهر، مدیران و کارکنان شرکت قند نیشابور  و خانواده های معظم و معزز شهدا برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین باقری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی از حضور در جمع و محفلی که مزین با نام و یاد شهدا شده است بیان داشتند بزرگترین خصیصه شهدا ولایت مداری و ولایت محوری است.حجت الاسلام باقری در ادامه سخنان خود با یادآوری و ذکر حماسه بزرگ عاشورای سال 61 هجری، مهمترین دلیل بر حقانیت و پیروزی سپاه حق را ولایت مداری و دفاع از حریم ولایت عنوان کردند.  

در ادامه این مراسم علیرضا محمودی مدیر عامل شرکت قند نیشابور ضمن خیر مقدم به مدعوین و خانواده های معظم شهدا، یادمان شهدای دفاع مقدس را تداعی کننده خاطرات ملی و ارزش‌های مقاومت، ایثار و شهادت در جامعه اسلامی خوانده و افزود: هر اثری برای رضایت خداوند باشد، ماندگار می‌ماند.

 گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده یازده شهید شرکت قند نیشابور تجلیل به عمل آمده و از یادمان شهدای شرکت قند نیشابور رونمایی شد.