تاریخ انتشار : 14 مهر 1398
بازدید مدیرعامل و معاونین گروه توسعه صنایع بهشهر به همراه مدیران ارشد سازمان حسابرسی از شرکت پاکسان

 به گزارش روابط عمومی  توسعه صنایع بهشهر در این دیدار دکتر یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به قدمت ۵۷ ساله برند و مجموعه پاکسان دلیل وضعیت خوب یک سال و نیم گذشته را تلاش مجموعه در استفاده حداکثری از امکانات و دارایی ها اعم از دارایی‌های فیزیکی، دانش فنی و ارزش برندهای شرکت دانستند. وی ادامه داد: این دلایل منجر به این شده است که شاهد تفاوت معنی‌داری در کسب سود پاکسان باشیم و مطمئناً بازار متوجه این امر خواهد بود. مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر افزودند: اتفاق خوب دیگری که در این مجموعه رقم خورده است در جهت خودکفایی و تأمین مواد اولیه بوده است. دکتر یوسفی پاکسان را  شرکت تولیدی مادر دانستند که ازنظر مواد اولیه چندین شرکت را تغذیه می‌کند و با  تولید محصولات صنعتی درجهت تکمیل زنجیره تأمین و تولید سایر شرکت‌ها فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به این‌که باور داریم تحریم‌ها یک نعمت است  افزودند: در حوزه اسانس‌ها و آنزیم‌های شوینده پس از اینکه در شش دهه گذشته اقدامی در این جهت نشده بود با استفاده از دانش آکادمیک و فعالیت های تحقیق و توسعه حرکت به سوی  خودکفایی در این زمینه را آغاز کردیم.
دکتر یوسفی با یادآوری اینکه شعار سال های گذشته  حمایت از تولید ملّی و اشتغال بوده است خاطرنشان کردند از اوایل سال گذشته نه تنها یک مورد اخراج هم نداشتیم از نظر حقوق و مزایا رضایت مندی منابع انسانی مجموعه را هم به دست آورده ایم  و امسال نیز با تاکید بر اینکه کار جوهره مرد است، رمز موفقیت مجموعه را عمل کردن به  شعار کار،کار تا پیروزی دانستند.
 گفتنی است در آغاز این دیدار  مهندس وکیلی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده صنایع بهشهر با معرفی شرکت های هلدینگ مدیریت شوینده، به توضیح مختصری از شرکت های زیرمجموعه پرداختند . وکیلی ویژگی گروه تولید شوینده بهشهر را  وجود زنجیره تولید از صفر تا صد دانسته  و اضافه کردند: این امر می تواند مدیریت ریسک بهتری برای مجموعه داشته باشد. وی  با اشاره به  وجود شرکت‌های بورسی و غیر بورسی در گروه شوینده بیان داشت: ارزش شرکت های بورسی رو به رشد است.
در این دیدار مهندس ساکی مدیر عامل شرکت پاکسان با معرفی مجموعه پاکسان و محصولات اشاره داشتند: بنا به توصیه دکتر یوسفی دو امر تداوم تولید و تثبیت و توسعه اشتغال را سرلوحه اقدامات خود قرار داده ایم که منجر به افزایش بهره وری و سود بیشتر این مجموعه شده است. مهندس ساکی یکی از  مزیت های رقابتی این شرکت را نیز در حوزه تولید مواد اولیه دانستند.