تاریخ انتشار : 04 آبان 1398
در جشنواره برند‌های محبوب؛ گلنار برند محبوب سال 1398 شد
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر و به نقل از پاکسان نیوز، برند گلنار از مجموعه برندهاي شرکت پاكسان در ششمین جشنواره ملی برند محبوب از سوي مصرف کنندگان به عنوان برند برترمعرفی شد و تندیس طلايي این جشنواره را از آن خود كرد.
برند گلنار از مجموعه برندهاي شركت پاكسان زیرمجموعه گروه توسعه صنایع بهشهر  در ششمین جشنواره ملی برندهای محبوب که در دانشگاه صنعتی شریف برگزارشد به عنوان برند محبوب معرفی شد و تندیس زرین این جشنواره را کسب کرد.
در ابتدای این همایش، آقای اسدی دبیر اجرایی همایش ضمن تاکید بر تلاش های انجام شده در دبیرخانه جشنواره در اجرای یک نظرسنجی مردمی عادلانه به آمار این نظرسنجی اشاره کرده و گفت: با جمع آوری 2.543.943 رای مردمی در این نظرسنجی که به مدت چهار ماه به طول انجامید، برندهای محبوب مردم در 152 گروه کالا و خدمات شناسایی و انتخاب شدند.
وي به پایگاه مردمی این برندها در کسب خوشنامی و جلب رضایت مصرف کنندگان اشاره داشته و اظهار امیدورای کرد این اقدامات بتواند بیش از پیش، جایگاه مصرف کنندگان را در فضای کسب و کار ارتقا بخشد و همچنین در توسعه خریدهای مبتنی بر برند در جامعه تاثیرگذار باشد.
پایان این مراسم به اهدای جوایز به برندهاي محبوب و منتخب گسترده ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت برندهاي نام آشنا اختصاص پیدا كرد و از برند گلنار شرکت پاكسان به عنوان برترین برند در گروه صابون‌های سال 1398 با اهدای تندیس زرین قدردانی به عمل آمد.