تاریخ انتشار : 08 آبان 1398
صادق الحسینی: بهپاک به لحاظ شخصیت سازمانی و قدمت در گروه توسعه صنایع بهشهر نمونه است.

به گزارش روابط عمومی توسعه صنایع بهشهر، سید مهدی سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی و صادق الحسینی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر از کارخانه‌ی شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر استان مازندران بازدید به عمل آوردند.

طی این بازدید دکتر سدیدی ضمن تشکر از مهمان‌نوازی آقای الحسینی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و همچنین آقای شریفی مدیرعامل بهپاک، خطاب به مدیران شرکت بهپاک بیان داشت: با توجه به اینکه مسئله بنگاه‌ها در سطح اقتصاد خرد بحث می‌شود، اما برخی از دل‌نگرانی‌ها، دغدغه‌های کلان و ملی است که در این راستا رفتار گروه توسعه ملی در شرایط سخت تروریسم اقتصادی نشان می‌دهد که به‌عنوان سرمایه‌گذار از منافع و سودهای زودگذر خود به نفع رونق تولید چشم‌پوشی کرده است و طبیعتاً توقع می‌رود که همکاران ما در خط مقدم تولید نیز، نهایت تلاش را برای حداکثر سازی سود بکار گرفته و با فکر و ایده جدید هیچ فرصتی را برای افزایش بهره‌وری کاری از دست ندهند.

در این دیدار آقای الحسینی ضمن ابراز خرسندی از حضور دریکی از شرکت‌های قدیمی مجموعه توسعه صنایع بهشهر ابراز داشت: بهپاک به لحاظ شخصیت سازمانی و ازنظر قدمت خود و مدیران در این گروه نمونه است. مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، بومی گزینی و ایجاد هرم شایستگی مبتنی بر منابع انسانی ارزشمند و تجربه مدیران در این شرکت را مزیت بزرگ بهپاک برشمرد. وی با اشاره به اینکه متصل شدن بیشتر شرکت بهپاک به زنجیره تأمین سایر شرکت‌های گروه توسعه صنایع بهشهر در دستور کار فعالیت‌های این گروه قرار دارد ابراز امیدواری کرد بهپاک به‌عنوان یک شرکت صنعتی مهم در کشور بتواند انتظاراتی که از این شرکت وجود دارد را برآورده کند.