تاریخ انتشار : 10 فروردین 1398
توزیع اقلام حمایتی توسط شرکت توسعه صنایع بهشهر در میان مردم سیل زده استان گلستان

در پی حادثه سیل گسترده استان گلستان، شرکت توسعه صنایع بهشهر بسته‌هایی از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم منطقه را تهیه و با همکاری نیروهای امنیتی و بومی، توزیع نمود.
دکتر یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های آسیب دیده در سیل استان‌های گلستان و دیگر شهرها، گفت: این شرکت در حادثه سیل استان گلستان، با هماهنگی قسمت‌های مختلف و استفاده از امکانات و زیرساخت های شرکت به پخش، موفق شد در این حادثه، بصورت جدی و سازمان یافته در صحنه حاضر شده و به صورت شبانه‌روزی اقلامی را تهیه، بسته‌بندی و جهت ارسال به مناطق سیل زده آماده کند.


 با بیان اینکه در این مورد شعبه به‌پخش در استان گلستان، بسیار توانمند و کوشا در صحنه حاضر شد و این اقلام را بسته بندی و توزیع کرد، افزود: این اقلام شامل مواد شوینده همچون، پودر، شامپو، صابون و اقلام خوراکی، انواع کنسروها، نان، آب معدنی و محصولات سلولزی همچون پوشک، دستمال کاغذی و ... بود که در شهر آق‌قلا و گمیشان و کمپ های این شهرها و بندر ترکمن توزیع گردید. نایب رییس و مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر افزود: این عملیات که به مدت پنج روز به طول انجامید، با همکاری نیروهای امنیتی و بومی و نظارت نماینده شرکت به پخش در نقاط صعب العبور صورت گرفت.  

 

دکتر یوسفی، با تقدیر از دست اندرکاران این امر خداپسندانه، بیان کرد: جا دارد از حمایت‌های  حضرت آیت الله علوی گرگانی، همکاران شرکت توسعه صنایع بهشهر به‌خصوص همکاران پر  تلاش مرکز پخش استان گلستان، مدیرعامل محترم شرکت به پخش، مسئولان استان گلستان  که همکاری‌های لازم را با ما انجام دادند تقدیر و تشکر کنم و امیدواریم هرگز در کشورمان شاهد  چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.لازم به ذکر است عملیات امداد رسانی به مردم سیل زده استان گلستان در   اولین ساعات وقوع این رخداد به دستور مدیریت شرکت توسعه صنایع بهشهر آغاز و بیش از ۴۰۰۰   هزار بسته حمایتی در بین روستاها و مردم سیل زده با همکاری شرکت به پخش از شرکت های  تابعه گروه صنایع بهشهر توزیع گردید. 


دکتر یوسفی، با تقدیر از دست اندرکاران این امر خداپسندانه، بیان کرد: جا دارد از حمایت‌های حضرت آیت الله علوی گرگانی، همکاران شرکت توسعه صنایع بهشهر به‌خصوص همکاران پر تلاش مرکز پخش استان گلستان، مدیرعامل محترم  شرکت  به پخش، مسئولان استان گلستان که همکاری‌های لازم را با ما انجام دادند تقدیر و تشکر کنم و امیدواریم هرگز در کشورمان شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.لازم به ذکر است عملیات امداد رسانی به مردم سیل زده استان گلستان در اولین  ساعات وقوع این رخداد به دستور مدیریت شرکت توسعه صنایع بهشهر آغاز و بیش از ۴۰۰۰ هزار بسته حمایتی در بین روستاها و مردم سیل زده با همکاری شرکت به پخش از شرکت های تابعه گروه صنایع بهشهر توزیع گردید.