تاریخ انتشار : 17 فروردین 1398
دکتر سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی در اولین روز کاری سال “رونق تولید” از شرکت پاکسان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی، دکتر سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در اولین روز کاری سال رونق تولید از شرکت پاکسان بازدید کرد.در حاشیه این بازدید، جلسه‌ای با حضور دکتر سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، دکتر یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده، مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان و مدیران بخش‌های مختلف این شرکت برگزار شد. در این جلسه دکتر سدیدی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ایام شعبانیه برای خانواده بزرگ پاکسان آرزوی موفقیت، شادی و سلامتی نمودند. ایشان همچنین با اشاره به حادثه سیل در برخی از شهرهای کشور افزودند، آغاز سال جدید با توجه به مسئله جاری شدن سیل در برخی از شهرها، به کام همه ما تلخ شد و برای کلیه کسانی که عزیزانشان را در این سوانح از دست دادند آرزوی صبر دارم و امیدواریم که مشکلاتشان به زودی رفع شود. جا دارد که تشکر کنم از مجموعه توسعه صنایع بهشهر و سایر شرکت‌های گروه توسعه ملی که در ایام تعطیلات عید هم توانشان را برای کمک به حادثه دیدگان به کار بستند و انشاالله هر قدم دیگری که امکان داشته باشد بر می‌داریم تا کمی از آلام هموطنانمان کاسته شود.


 ایشان با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از طرف مقام معظم رهبری ابراز داشتند، در مجموعه گروه توسعه ملی شما خط مقدم تولید هستید ما نیز در کنار شما هستیم، خواهیم بود و تلاش ما بر این است که تک تک مسائل و مشکلات را به کمک یکدیگر حل کنیم. نگاه ما نگاه همراهی عملیاتی است ما در عملیات کنار هم خواهیم بود و هرکجا که بتوانیم مسائل را در سطح کلان   اقتصاد کشور حل کنیم، وارد می شویم و با همراهی هم به سمت عملکرد بهتر شرکت های گروه حرکت خواهیم کرد.ما در گزارش‌های سودآوری، نباید فریب تورم را بخوریم. ما باید ارقام عملکردی خود را تورم‌زدایی کنیم. یعنی چیزی که برای ما بسیار اهمیت دارد حفظ بازار، توسعه بازار، گرفتن سهم بازار و رفتن به سمت محصولاتی که حاشیه سود مطلوب‌تری دارد، کاهش قیمت تمام شده از طریق فن‌آوری، نو آوری و تمهیدات مدیریتی که اندیشیده می شود، است.ایشان با اشاره به قدمت شرکت پاکسان افزودند، این شرکت با سرمایه ۵ میلیون ریال در ۵۷ سال پیش تاسیس شده و هم اکنون با سرمایه ۱۰۸ میلیارد تومانی به کار خود ادامه می دهد و با افزایش سرمایه‌ایی که در مجمع شما به ثبت رسیده می بایست به فروش بیشتر از هزار میلیارد تومانی دست پیدا کنید انشاالله. در خصوص نیروی انسانی هم به مسئله معاش آنها و هم مسئله بهداشت آنها با توجه به نوع کارشان می بایست توجه کرد. در به کارگیری نیروها در هر پست و سمتی به کار آمدی فرد توجه کنید. در انتهای این جلسه دکتر سدیدی از اقدامات انجام شده در توسعه صنایع بهشهر، هلدینگ شوینده و شرکت پاکسان تشکر کرد و ابراز داشت، خوشحالم که اولین روز کاری در سال جدید را با شما شروع کردیم.  


گفتنی است در ابتدای این دیدار دکتر یوسفی ضمن تبریک سال جدید و مبعث پیامبر اکرم (ص) تلاش و همدلی را رمز موفقیت معرفی کرد و گفت: در راستای توجه به مقوله تولید در سال گذشته علی رغم مشکلاتی که تحریم‌ها برای اقتصاد کشور به وجود آورد اما در شرکت پاکسان گام های خوبی برداشته شد . ایشان نامگذاری سال 1398 توسط مقام معظم رهبری به نام " رونق تولید" را نوید بخش تلاش ، جدیت و  همت و همدلی همکاران در راستای  اهداف تولید با حمایت های گروه توسعه ملی که سهامدار اصلی صنایع بهشهر می باشد خواندند. یوسفی در ادامه ضمن اشاره به قدمت شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: شرکت پاکسان از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده مواد شوینده در کشور است و تنها عاملی که توانسته با این قدرت به کار خود ادامه دهد تعامل و همدلی بین شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر است. مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر همکاری و هماهنگی بین پاکسان و به پخش را یکی از عوامل موفقیت در بازار شوینده معرفی کرد و افزود: هماهنگی بین شرکت های گروه هلدینگ صنعت شوینده و سایر شرکت های توسعه صنایع بهشهر در سالی که گذشت بسیار ملموس بود و امیدواریم این همکاری در سال جدید نیز تداوم یابد. دکتر یوسفی همکاری همه جانبه بین شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر را به عنوان یکی از استراتژی های مهم و اساسی گروه برشمرد و یادآورشد: بازار مصرف محصولات پاکسان بسیار گسترده است و جمعیت عظیمی از مردم ایران مصرف کننده آن هستند و برای ادای دین به این مردم شریف باید در حوزه     R&D بیش از پیش فعال بوده و از همه توان خود برای تولید محصول با کیفیت استفاده کرد.