تاریخ انتشار : 27 خرداد 1398
بازدید مدیرعامل،اعضای هیئت مدیره و معاونین گروه توسعه صنایع بهشهر از شرکت صنعتی بهپاک

به گزارش روابط عمومی، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و معاونان شرکت توسعه صنایع بهشهر از شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر استان مازندران بازدید نمودند.در این دیدار نادر جعفر یوسفی و هئیت همراه پس از بازدید و بررسی خطوط تولید، آزمایشگاه و انبارهای بهپاک در جمع معاونان، مدیران و کارکنان این شرکت حضور پیدا کردند. یوسفی با اشاره به وجود تحریم های ظالمانه و مشکلات عدیده در جهت تامین مواد اولیه شرکت بهپاک را یک مجموعه تولیدی استراتژیک خوانده و خاطر نشان کرد شما در خط مقدم صنعت خدمت میکنید و این توفیقی است که خدای بزرگ به شما عزیزان جهت انتفاع و خدمت رسانی به جامعه عنایت کرده است.مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود نتیجه محصولات تولیدی بهپاک را مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با تغذیه و سبد مردم خواند و گفت :تحت هیچ شرایطی کیفیت را فدای سودآوری نکنید و سود تنها از روش مناسب مورد قبول است.

ایشان مسئولیت کارکنان بهشهر را ارزشی خواند و گفت مسئولیت شما ارزشی است چون در جهت تامین نیاز خود و جامعه تلاش‌ میکنید. یوسفی در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به رونق تولید از مدیران و دست اندرکاران بهپاک خواست تمام توان و دانش خود را در راستای تولید محصولات و برندهای جدید جهت تحقق این شعار بکار بندند.
نادر جعفر یوسفی با  یادآور کردن این موضوع که حضور خود و هئیت مدیره ضمن تشکر و ابلاغ سلام مدیریت محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، بررسی و تسهیل مسائل پیرامون تولید است. ایشان بار دیگر به حفظ داریی های مغز افزاری و حفظ و توسعه سرمایه های انسانی اشاره کرده و گفت:حفظ داریی ها، بهره‌وری از دارایی ها، خلق ثروت و تلاش شما در جهت تثبیت و توسعه اشتغال با توجه به افزایش تولید  باعث انتفاع گروه بهشهر و کشور خواهد شد.
مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به رشد 650 درصدی و سودآوری در حوزه تلفیقی نسبت به سال مالی گذشته این دستاورد بزرگ را حاصل توکل بر خدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست دانست و به خانواده بزرگ صنایع بهشهر این موفقیت را تبریک گفت.
در ادامه این نشست علی ملکی معاون امور شرکت ها و مجامع و همچنین علیرضا فاطمی معاونت مالی، اقتصادی و منابع انسانی دیدگاه ها و توصیه های خود را بیان نمودند.


لینک کوتاه خبر: http://yon.ir/ACkp3