تاریخ انتشار : 22 آبان 1398
الحسینی در شرکت پاکسان:مشارکت نخبگان، بستر و پایه توسعه و حرکت

به گزارش روابط عمومی توسعه صنایع بهشهر، مدیر عامل این گروه و هیئت همراه طی بازدید از شرکت پاکسان در نشستی با هیئت مدیره، معاونان، مدیران و رؤسای این شرکت به بررسی مسائل حوزه های مختلف این شرکت شوینده پرداختند.

صادق الحسینی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به روند سهم بازار شرکت پاکسان و فضای رقابتی موجود در بازار شوینده، تصریح کرد در این مقطع، نیاز به اجرای تدبیر و فکر استراتژیک در برخی از حوزه ها وجود دارد که با بررسی و مطالعات انجام شده به زودی عملیاتی خواهد شد.

الحسینی با اشاره به شاخص های عملکردی مختلف شرکت پاکسان تاکید کرد این نیاز  وجود دارد که به سمت مدیریت بهینه حرکت کنیم و شاخص های عملکردی پاکسان بهبود پیدا کند.

وی مشارکت نخبگان را بستر و پایه توسعه و حرکت دانست و گفت: جهت اجرای شایسته سالاری و حکمرانی نخبگان در منابع انسانی گروه توسعه صنایع بهشهر به دور از شعار، فرآیند ارتقا‌ء عادلانه نیروی انسانی طراحی شده است و اجرا خواهد شد.
در حاشیه این بازدید الحسینی و هیئت همراه نیز در جشن ميلاد پیامبر اکرم ‌محمد مصطفي(صلی الله علیه وآله) و امام جعفر صادق(علیه السلام) شرکت کردند.

الحسینی در جمع پرسنل این شرکت، پاکسان را با شخصیت ترین برند حوزه شوینده در ایران معرفي كرد و گفت: شركت پاكسان و برندهاي آن از قديمي ترين برندهاي شوينده اي هستند كه در 60 سال اخير در كشور خلق و توليد شده اند و اين عمر طولاني كه از سر گذرانده گوياي اين حقيقت است كه اين نام با همه برندهايش ماندگارند. وي ماندگاري نام پاكسان را نتيجه خوش نامي آن در ارائه محصولات با كيفيت عنوان كرد و افزود: پاكسان دوران انقلاب، جنگ تحميلي و سالهاي متمادي تحريم را از سر گذرانده و اين ماندگار شدن نتيجه پي ريزي درست و رفتار درست مديراني بوده كه در اين مجموعه فعاليت و نقش داشته اند.

صادق الحسینی با ترسيم مسير راه براي اين شركت افزود: وظيفه ماست كه مسيري را فراهم كنيم كه پاكسان به مدد شما پرسنل زحمتكش و توانمند بتواند به جايگاهي كه شايسته آن است دست پيدا كند. وي ابراز اميدواري كرد روزهاي آتي براي شركت پاكسان روزهاي بهتري باشد و اين شركت با تحول در مسير برنامه هاي استراتژيک خود قرار بگيرد و با عملياتي كردن برنامه ها در عرصه بازارهاي داخلي و خارجي به روند صعودی خود ادامه دهد.