تاریخ انتشار : 04 آذر 1398
قند نیشابور، ساینا و گلتاش برترین های اجلاس توسعه صادرات ایران

بزرگترین اجلاس مشترک سرآمدان تولید و صادرات ایران با نمایندگان تجاری و اتاق های بازرگانی کشورهای عمان، هند، ترکیه،عراق، افغانستان، روسیه، جمهوری آذربایجان و ازبکستان در تهران برگزار شد. این رویداد در قالب یک اجلاس به همراه پانل های تخصصی توسعه صادرات، واردات و تجارت با مشارکت معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در جهت  آشنایی با فرصت های بازاریابی، صادرات و جذب سرمایه گذاران خارجی در بخش تولید و تعامل با نمایندگان تجاری دیگر کشورها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت های قند نیشابور، ساینا و گلتاش  ازشرکت‌های تابعه‌ی  گروه توسعه صنایع بهشهر در این اجلاس حضور داشتند و  با اهدا  نشان عقاب طلایی مدیریت موفق در تجارت از این شرکت ها به عنوان  برگزیدگان اجلاس  تجلیل به عمل آمد.  
گفتنی است "اجلاس اکسپورتکس ایران" در راستای توسعه صادرات و رونق تولید با هدف توسعه روابط اقتصادی و تجاری بالاخص در حوزه صادرات کالا و همچنین خدمات فنی و مهندسی و واردات تکنولوژی و دانش فنی  در مرکز همایش های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. این اجلاس برای نخستین بار زمینه  مقایسه و بررسی ظرفیت ها و نیازهای کشورهای منطقه را در یک نشست مشترک با هدف معرفی فرصت های بازاریابی، صادرات و دیدار با نمایندگان تجاری و اتاق های بازرگانی دیگر کشورها و معرفی توانمندی‌های صادراتی شرکتهای تولیدی و خدماتی ایرانی را  ایجاد کرد.