تاریخ انتشار : 05 آذر 1398
تأکید الحسینی بر اهمیت نظرات و ایده‌های همه مدیران و کارکنان گروه بهشهر درزمینه کسب‌وکار خود

صادق الحسینی مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در همایش هنر راهبری که توسط شرکت مارگارین برگزارشده بود حضور پیداکرده و به تبین خطوط راهبری این هلدینگ پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر، الحسینی در جمع مدیران و کارکنان شرکت مارگارین با اشاره به قدمت گروه بهشهر به‌عنوان اولین هلدینگ در ایران و منطقه که راهبر شرکت‌هایش بوده، تصریح کرد امروزه اولین وظیفه‌ای که برای هلدینگ ها در دنیا ترسیم می‌شود این است که جریان مدیریت همه منابع در شرکت‌ها را رصد، نظارت و رهبری کند و این مسئله نه به معنی دخالت مستقیم بلکه به معنی تدوین و ابلاغ چارچوب‌هایی برای عملکرد بهینه مدیریت منابع شرکت است.

وی با تأکید بر تلاش‌های اعضای هیئت‌مدیره، مدیران، کارمندان و کارگران شرکت مارگارین، ابراز امیدواری کردند با تعیین هدف‌های درست و انتخاب مسیر مناسب رسیدن به آن، این شرکت جایگاهی را که شایسته مارگارین در بازار رقابتی امروز است، کسب کند.
وی ادامه داد استراتژی رسیدن به هدف‌های تعیین‌شده در شرکت‌های گروه، تدوین و مشخص‌شده است و امید است به‌زودی با مدل جدید کسب‌وکار ابلاغی و کمک همه همکاران در گروه توسعه صنایع بهشهر که دارای وسعت، توان و ظرفیت بزرگی است به هدف‌های مشخص‌شده برسیم و مارگارین نیز به سهم خود در این مسیر موجب افتخار این خانواده بزرگ باشد.
الحسینی دراین‌ارتباط نظرات مدیران و کارکنان شرکت‌های مختلف گروه را ارزشمند دانسته و تأکید کرد انتقال این نقطه نظرات و ایده‌ها باعث می‌شود که گروه دید دقیق‌تری به شرکت‌ها پیدا کند و به جایگاهی که هرکدام از آن‌ها باید داشته باشد، برساند.