تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399
محسنی مجد: نظارت و بازرسی در سازمان به عنوان بازوان پرتوان و چشم بینای مدیریت و همچنین امین و راهنمای کارکنان

مراسم تکریم و معارفه مدیریت بازرسی و نظارت گروه توسعه صنایع بهشهر با حضور مصطفی عاشوری رییس اداره کل حفاظت اسناد، رایانه و شرکت های بانک ملی ایران؛ مدیرعامل، معاونین و مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر برگزار و سید جواد موسوی جایگزین محمد یار احمدی شد.
محسنی مجد مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر مناسبت تشکیل این جلسه را تقدیر و تشکر از تلاش‌های آقای یار احمدی دانست و افزود : وی از مدیران لایق و جهادی گروه بهشهر بوده و با توجه به سوابق و تحصیلاتشان  در سنگر کار اجرایی گروه به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت ساینا و معاونت شرکت گلتاش ادامه فعالیت خواهند داد.

محسنی مجد با اشاره به عملکرد  موفق آقای موسوی در شرکت به پخش،  وی را با سابقه، دارای توان مدیریت خوب و اعتمادسازی مناسب دانست و اشاره داشت نظارت و بازرسی در سازمان به عنوان بازوان پرتوان و چشم بینای مدیریت و همچنین امین و راهنمای کارکنان ایفای نقش میکند و آرزومندم  به امید خداوند و با اتکا به کار تیمی بتوانیم به اهداف شرکت برسیم.

مصطفی عاشوری رئیس اداره کل حفاظت اسناد، رایانه و شرکت های بانک ملی ایران نیز با اشاره و به وضعیت مناسب شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر پس از انتصاب محسنی مجد به عنوان مدیرعامل گروه؛ مهمترین وظیفه حراست و بازرسی را تعامل مناسب با مجموعه دانسته و تاکید کرد حراست باید پشتیبان و راهنمای تیم مدیریتی در سازمان باشد.

وی آقای یار احمدی را نیروی خوش فکر و با استعداد توصیف کرد که با تعامل واخلاق خوب سابقه مناسبی را در بهشهر رقم زد. عاشوری موسوی را مدیری فعال معرفی کرد که با توجه به سابقه وی به عنوان بازوی کمک رسان در سازمان  وظیفه تعامل سازنده در مجموعه را به صورت کامل اجرا نماید و برای وی آرزوی موفقیت داشت.