تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399
اصلاح آیین نامه های رفاهی شرکت، اقدام بسیار شایسته ای بود که پس از سال ها به سرانجام رسید


مراسم روز کارمند با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر به صورت آنلاین برگزار شد و طی آن دو تن از پرسنل نمونه شرکت معرفی و جایزه خود را دریافت کردند.

به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر که در جمع مدیران و روسا و همچنین بصورت انلاین با سایر کارکنان حضور داشت، ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) ، به مناسبت روز کارمند از همیاری و همکاری مسئولانه معاونین، مدیران، روسا و کلیه پرسنل گروه توسعه صنایع بهشهر که همواره با وجدان کاری و مسئولیت پذیری بسیار به ایفای وظایف خود می پردازند، قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود: اصلاح آیین نامه های رفاهی اقدام بسیار شایسته ای بود که پس از سال ها توسط معاونت اداری و مالی انجام شد، به طوری که امروز شاهد تحولات ارزشمندی در این زمینه هستیم.

در ابتدای مراسم نیز علیرضا فاطمی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر اظهار داشت: در پی تاکیدات مدیرعامل محترم و در راستای ارزش گذاری و ارج نهادن به پرسنل شرکت، اصلاح آیین نامه های رفاهی را که چندین سال بلاتکلیف و بی نتیجه مانده بود، در دستور کار قرار داده و به تصویب رساندیم.

وی گفت: تدوین شیوه نامه انتخاب کارمند و کارگر نمونه نیز از دیگر اقداماتی بود که در این مدت انجام شد ، اتفاقی که معمولا در هلدینگ های بزرگ به ندرت شاهد آن هستیم.

گفتنی است در پایان این مراسم یوسف جباری و حسین جعفری به عنوان کارمند وکارگر منتخب پرسنل جایزه و لوح تقدیر خود را از مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر دریافت کردند.

همچنین محسنی مجد با حضور در حوزه های مختلف شرکت با اهداء گل و هدیه، روز کارمند را به کارکنان تبریک گفت.