تاریخ انتشار : 30 شهریور 1399
طنین آوای توسعه در بهپاک با همت فرماندهان اقتصادی در سال جهش تولید

همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، در سال جهش تولید از چندین طرح مهم عمرانی و عملیاتی شرکت صنعتی بهپاک با حضور مجید محسنی مجد، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت توسعه صنایع بهشهر در شهرستان بهشهر رونمایی و افتتاح به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع بهشهر، این مراسم که در روز شنبه ( 29/06/1399 ) با حضور نماینده ولی فقه در استان مازندران، امام جمعه بهشهر، نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان و مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد شرکت توسعه صنایع بهشهر به میزبانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بهپاک انجام شد، از چندین طرح مهم عمرانی و عملیاتی رونمایی و از بخش های مختلف تولیدی بازدید به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس بهپاک توسط آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندان رونمایی شد.

آیت الله محمّدباقر محمّدی لائینی با تاکید بر ادامه راه شهدا و نیز گسترش و نهادینه کردن حال و هوای دوران هشت سال دفاع مقدّس اداره ها، نهاد ها و جامعه افزود: امروز همه مدیون خون شهدا بوده و نباید آنان را فراموش کنیم.

از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این مراسم کلنگ زنی و توسعه مجموعه ورزشی شهدای بهپاک، راه اندازی خط شماره ۶ تولید پروتئین، بازدید از خط بولر به عنوان یکی از تکنولوژی های روز دنیا،  افتتاح مخازن روغن خام، طرح افزایش ظرفیت انبارش کنجاله، ساخت خط پروتئین ساز وینگر و طرح احداث پست برق ۵۵۰ کیلو واتی غرب کارخانه بوده است.

 

مجید محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر:

تحقق اشتغال زایی و جهش تولید در بهپاک عملیاتی شد

در حاشیه این مراسم مجید محسنی مجد مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات مدیرعامل، مدیران و همه پرسنل و کارگران این شرکت، اعلام کرد: امروز و در حضور همه بزرگواران با درخواست شرکت بهپاک مبنی بر صدور مجوز برای انجام دو پروژه خط تولید غذای دام و طیور و طرح تصفیه روغن خام موافقت نموده و بسیار خوشحالیم که این شرکت توانایی لازم برای انجام این طرح ها را در اختیار دارد.

وی با تاکید بر جایگاه ویژه شرکت بهپاک در استان مازندران و مخصوصا شهرستان بهشهر و سایر شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر خاطرنشان کرد: شرکت بهپاک برای اولین بار در تاریخ این گروه با افزایش سرمایه سنگین ۵۰۰ میلیارد تومانی مواجه شده است. که این اقدام با سایر کارهای انجام شده می تواند نوید بخش روزهای پر کاری برای آنها باشد.

محسنی مجد توجه ویژه مسئولان محترم استان به ویژه نماینده محترم ولی فقیه، امام جمعه محترم و نماینده محترم شهرستان بهشهر در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان این شهرستان را به فال نیک گرفت و افزود: حضور این عزیزان نشانگر جایگاه ویژه شرکت صنعتی بهپاک در استان مازندران است و ما نیز این مجموعه کوشا را یکی از ارکان مهم توسعه صنایع بهشهر میدانیم و از هیچ کمک و تسهیل در اموری کوتاهی نخواهیم کرد.

 

نماینده بهشهر در مجلس شورای اسلامی:

تلاش پرسنل خدوم شرکت صنعتی بهپاک در سنگر تولید، جهاد اقتصادی است

غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اذعان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله)، کسانی که در جبهه تولید هستند، فعالیت و کار آنها جهاد اقتصادی است.

وی با تاکید به نقش و جایگاه ارزنده شرکت بهپاک در استان مازندران و اینکه امروز دشمن جبهه خود را عوض کرده و اقتصاد و نان مردم را هدف گرفته است افزود: بعد از اتفاقات کارخانه چیت سازی، بهپاک برای ما حکم ناموس را دارد و باید شاهد بالندگی و پیشرفت روزافزون آن باشیم. و اعلام می کنم مجلس شورای اسلامی هم پشتیبان این شرکت خواهد بود.

 

امام جمعه شهرستان بهشهر

خدمت به کارگران عبادت است

حجت الاسلام و المسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر، اقدامات انجام شده در بهپاک را در مدت حضور کم مدیر عامل این شرکت ارزشمند دانست و گفت: آنچه که من از آقای توسلی دیدم افتادگی و خادم بودن ایشان در مقابل کارکنان و کارگران بوده است. و خوشحال هستم که در مجموعه گروه توسعه صنایع بهشهر مدیران جهادی و کوشا حضور دارند و مطئن هستم که مهندس محسنی مجد و مدیران تحت مدیریت ایشان با در نظر گرفتن رضای الهی و جهادی پا به عرصه مبارزه اقتصادی گذاشتنه اند و خداوند یار و پشتیبان آنها خواهد بود.

 

مدیرعامل شرکت بهپاک

شعار بهپاک کار برای سربلندی بهشهر و ایران

در ابتدای این مراسم نیز امیرحمزه توسلی، مدیرعامل شرکت بهپاک با ارائه توضحاتی در خصوص اقدامات انجام شده، همکاری و تلاش مجموعه مدیران، کارکنان و کارگران در تمام سطوح را مهم ارزیابی کرد و گفت: امروز شما شاهد تلاش یک تیم منسجم و انقلابی بودید و این اطمینان را میدهم که با توجهات و حمایت های بیشتر و سهیل در بعضی از امور نتایج ارزنده بیشتری نیز شاهد خواهید بود.

توسلی حمایت های مدیران توسعه صنایع بهشهر را بی سابقه ارزیابی کرد و افزود: تایید افزایش سرمایه 500 میلیارد تومانی و صدور مجوز های لازم برای طرح های عمرانی و عملیاتی گوشه ای از توجه مهندس محسنی مجد، مدیرعامل متعهد و متخصص توسعه صنایع بهشهر بوده، که امیدوارم با موافقت های صورت گرفته در این روز به یاد ماندنی خبر های بهتری را از بهپاک شاهد باشیم.

 

لازم به ذکر است شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) در تاریخ 09/06/1347 به تاسیس شده و به عنوان یکی از شرکت های مهم تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر با نماد " بهپاک " در سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند.

موضوع فعالیت شرکت عبارت است از تاسیس و بهره برداری کارخانجات پنبه پاک کنی، روغنکشی و پروتئین گیاهی و کارخانجات دیگر و همچنین کارهای تولیدی، بازرگانی، سرمایه گذاری، صادرات، واردات و انجام هرگونه عملیات و معاملاتی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با موضوع شرکت می باشد.

و امروز با تمام سختی ها و دشواری های ناشی از تحریم ها و محدودیت ها محصولاتی همچون : روغن خام (سویا،کلزا) - انواع کنجاله دانه های روغنی - پروتئین و آرد سویا - پروتئین صنعت لسیتین را روانه بازار می کند.