تاریخ انتشار : 22 آذر 1397
شرکت توسعه صنایع بهشهر به کمک توسعه و اشتغالزایی لرستان آمد

خبر خوش دکتر یوسفی برای توسعه شرکت گهر لرستان
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر به همراه نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم شهرستان دورود، ضمن بازدیداز کارخانه صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان به بررسی زمینه های همکاری برای توسعه صنایع و اشتغالزایی در لرستان پرداختند.
به گزارش روابط عمومی توسعه صنایع بهشهر ، دکتر نادر جعفر یوسفی در ابتدای این دیدار با اشاره به قابلیت های گسترده شرکت توسعه صنایع بهشهر در تولید و صنعت کشور، اظهار داشت: امکانات سخت افزاری و نرم افزاری قابل توجهی در شرکت گهر لرستان وجود دارد که میتوان با مدیریت کارآمد و اثربخش این پتانسیل، حرکت توسعه ای و نقش آفرین کارخانه در اشتغالزایی را بهبود بخشید.
مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر گفت: این گروه در راستای وظیفه ذاتی اش که توسعه صنعت، تولید و کمک به اشتغال است آماده همکاری و انعقاد قرارداد های همکاری توسعه ای با واحد‌های استانی ست.
دکتر یوسفی خاطر نشان کردند: شرکت های گروه توسعه بهشهر ظرفیت کم نظیری در تولید، پخش و بازاریابی دارند، این شرکت ها هم در زمینه مشاوره و بازاریابی و هم در زمینه رونق صنعت و روش های تولید قادر به فعالیت و همکاری هستند.
بر پایه این گزارش، در این دیدار که مسئولانی از شرکت های ساینا، به پخش، پاکسان، گلتاش، و مارگارین حضور داشتند، آمادگی خود جهت انعقاد قرارداد در خصوص خریداری و پخش درب، پریفرم و آب‎های معدنی و حبوبات را اعلام کردند
به گزارش روابط عمومی ، دکتر نادر جعفر یوسفی در حاشیه این دیدار خبر خوشی برای توسعه و بهبود شرایط کارخانه شرکت گهر لرستان داشت، ایشان فرمودند : اولین قرارداد بین شرکت‎های به پخش و صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان، در خصوص پخش انواع آب‎های معدنی و آشامیدنی منعقد گردید.
گفتنی است نماینده شهرستان های دورود و ازنا در این دیدار ضمن قدردانی از نگاه مثبت شرکت توسعه بهشهر در حل مشکلات صنایع لرستان، ابراز داشت: برای هرگونه همکاری قانونی در راستای توسعه کارخانه گهر و ایجاد اشتغال حداکثری و پایدار در منطقه تلاش خواهیم کرد.