تاریخ انتشار : 27 آذر 1397
دکتر یوسفی در نیشابور: به مسائل زیست محیطی توجه ویژه داشته باشید.

دکتر نادر جعفریوسفی که به همراه معاونین و اعضای هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر جهت بازدید و بررسی مسائل شرکت های تابعه به استان خراسان رضوی سفر کرده بود در بازدید از کارخانه قند نیشابور و در جمع اعضای هیأت مدیره شرکت قند نیشابور اظهار داشت: زمانبندی و هماهنگی در کار از جمله ضروریات عمل یک کارخانه موفق است.
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر از اهمیت تحقق اهداف و دورنمای مجموعه قند نیشابور گفت و افزود: کسب سود، اشتغالزایی و اهداف اجتماعی بخش هایی از اهداف شرکت است، که باید با هم افزایی و  بهره گیری از نیروی انسانی خبره و متعهد که به نظرم مهم ترین دارایی شرکت است، به سمت و سوی تحقق این اهداف رفت.
وی بیان کرد: حفاظت از دارایی ها، برای بهینه سازی و کاهش هزینه ها از ضروریات بنگاه داری موفق است.
دکتر یوسفی به اهمیت نیروی انسانی در رشد و ارتقاء جایگاه سازمان ها اشاره کرد و افزود: باید نگاه مجموعه به نیروی انسانی به گونه ای باشد که پرسنل احساس کنند دارایی های کارخانه متعلق به خودشان است، اگر جز این باشد ذخیره و توسعه ای در این دارایی ها در کار نخواهد بود.
وی ادامه داد: برند سازی و خلق ایده های نو می تواند گره گشای حضور موفق شرکت ها در فضای رقابتی امروز باشد، در مجموعه قند نیشابور هم شما باید روش های جدید تولید و محصول، بسته بندی و ارائه کالاها را بررسی و عملیاتی کنید.
دکتر یوسفی از هم افزایی بعنوان مهم ترین کلید واژه موفقیت شرکت های گروه توسعه بهشهر یاد کرد و عنوان داشت: در ارزیابی هایمان هیچ کدام از شرکت ها را جدا از هم نمیدانیم، در عملکرد هم برایم مهم است که مدیر یک شرکت چه کمکی به دیگر مجموعه ها کرده است.
وی به اهمیت فرایندها و مسائل زیست محیطی بعنوان وظیفه و رسالت قابل توجه اجتماعی شرکت های صنایع بهشهر پرداخت و افزود: برای مسائل زیست محیطی کاهش هزینه را جایز نمیدانیم، نباید برای سود بیشتر آسیبی به محیط زیست زده شود، حراست از محیط اطراف یک رویکرد مهم در گروه است.
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهرخاطر نشان کرد: توکل بر خدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست چهار رویکرد جدی مجموعه ما است.
دکتر یوسفی در پایان ضمن بیان اهمیت جانشین پروری و اشاعه شیوه های مدیریتی با مدیران زیر دست، بیان کرد جانشین پروری داشته باشید، غایت پیشرفت را تنها در یک مجموعه نبینید، فراموش نکنیند با این اقدام نه تنها لطمه ای به جایگاهتان نخواهد خورد، که زمینه برای توسعه و طی مدارج بهتر نیز برایتان فراهم می شود.