تاریخ انتشار : 11 دی 1397
انتصاب مدیران جوان در شرکت توسعه صنایع بهشهر

به گزارش روابط عمومی طي مراسمی با حضور مدير عامل، معاونین و مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر آقای ابوالفضل جنتی به سمت مدیریت پروژه های سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه و آقای مقداد بابایی به سمت مدیریت تلفیق، بودجه و گزارشات منصوب گردیدند.
در این مراسم دکتر یوسفی ضمن اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص جوانان و استفاده از جوانان در اداره کشور، با برشمردن سوابق دکتر جنتی ایشان را فردی دانشگاهی، اقتصادی و صاحب تجربه معرفی نمودند. یوسفی گفت: ایجاد مدیریت پروژه های سرمایه‌گذاری در معاونت برنامه ریزی و توسعه نشان از عزم جدی ما بر پیگیری و مطالبه مباحث مربوط به تحقیق و توسعه، تولید محصولات جدید و ارتقاء کیفیت آنها، اصلاح فرآیندها، کاهش بهای تمام شده و در نهایت ارتقاء بهره وری در شرکت‌های زیر مجموعه دارد.
در ادامه دکتر یوسفی ضمن اشاره به سوابق تحصیلی و تجربی آقای بابایی ایشان را از جمله مدیران جوان و سخت کوش شرکت توسعه صنایع بهشهر خواندند. مدیر عامل با اشاره به آماده شدن دو ماه پیش از موعد گزارش شش ماهه صورت های مالی حسابرسی شده و ارائه آن به بورس، این امر را نشانه تلاش همگانی خصوصا تیم معاونت مالی و در راس آن دکتر فاطمی معاونت مالی، در جهت ارتقاء شفافیت خواندند. در خاتمه ایشان برای این عزیزان و سایر کارکنان شرکت توسعه صنایع بهشهر آرزوی موفقیت و کامیابی نمودند.