تاریخ انتشار : 18 دی 1397
مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی شرکت توسعه صنایع بهشهر، گرامیداشت دهه فجر برگزار گردید

افتتاحیه جشنواره ورزشی با حضور دکتر نادر جعفریوسفی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، معاونین و مدیران عامل شرکتهای تابعه در ورزشگاه آفتاب شرکت مارگارین برگزار شد.

مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر در خصوص جشنواره ورزشی گفت: برای اولین بار یک حرکت گروهی دربین خانواده بزرگ توسعه صنایع بهشهر اتفاق افتاده است و امیدواریم که در سالهای آتی شاهد استمرار آن باشیم.
وی بیان کرد: منابع انسانی و اهمیت دادن به جسم و روح آنها از مهمترن ارکان یک سازمان می باشد. مدیران باید توجه ویژه به نیروی انسانی داشته باشند چراکه توجه به حوزه سلامت پرسنل ضمن اینکه باعث شادی ، نشاط و اعتماد به نفس در بین کارکنان می شود مانع حوادث درونی سازمان یا کارخانه خواهد شد.
وی در ادامه اظهار داشت: حقیقتاً مدیران و اعضاء هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر در برنامه های استراتژیک خود حفظ و توسعه منابع انسانی را در راس برنامه هایشان قرار داده اند.
دکتر یوسفی هدف از برگزاری جشنواره ورزشی را کنار هم قراردادن مدیران و پرسنل شرکتهای زیر مجموعه برشمرد و عنوان داشت: حضور مدیران عامل، معاونین، مدیران میانی و پرسنل در جشنواره منجر به همدلی و وحدت بین آنها می شود و این تا زمانی پایدار می ماند که به عنوان یک فرهنگ سازمانی مطرح شود.
گفتنی است در این جشنواره بیش از 400 نفر از پرسنل و مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر در 6 رشته ورزشی دردوبخش بانوان و آقایان به رقابت خواهند پرداخت. همزمان با شروع مسابقات دکتر یوسفی سالن چند منظوره آفتاب شرکت مارگارین را نیز افتتاح نمودند.