تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397
مراسم اختتامیه اولین جشنواره ورزشی شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان اولین جشنواره ورزشی شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در باشگاه چند منظوره آفتاب شرکت مارگارین برگزار شد.
این مراسم با حضور دکتر یوسفی نایب رئیس و مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، اعضای هیأت مدیره، معاونین و همچنین مدیران شرکت های تابعه برگزار و  به نفرات و تیم های اول تا سوم جوایز و لوح تقدیر اهدا شد.
در ابتدای این مراسم دکتر یوسفی با اشاره و ادای احترام به 27 شهید مدافع امنیت ایران اسلامی آنان را قهرمانان واقعی خواند و افزود "آسايش و امنیت حال حاضر همه ما در اجتماع و اقتصاد مرهون فداکاری‌ها و جانبازی های این شهدای عظیم الشان است."
در ادامه دکتر یوسفی با برشمردن اهداف اصلی و کلان جشنواره به بیان ارتباط بین روح و جسم سالم با بهره‌وری و اتخاذ تصمیمات بهتر و تاثیر گذار تر در محیط کار و سازمان پرداخت.
ایشان برگزاری جشنواره های ورزشی را باعث تقویت کار گروهی، هدف گرائی و تقویت همدلی درون سازمانی بین سطوح مختلف اعم از مدیران، کارشناسان و کارگران خوانده و گفت :در مجموعه‌ای شبیه مجموعه توسعه صنایع بهشهر مصداق همکاری درون گروهی زمانی تحقق پیدا می‌کند که تیم های مختلف از شرکت های متفاوت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و این ارتباط باعث تعامل و تبادل فرهنگ سازمانی بین شرکت ها و افراد خواهد گردید.
مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر نظم و انضباط سازمانی در برگزاری جشنواره را نشان دهنده نهایت دقت و توجه به آیین نامه ها و بخش نامه های در نظر گرفته شده خواند و گفت :برگزاری افتتاحیه و اختتامیه منظم نشان از واقعیت توجه به قوانین و دستورالعمل‌های اجرایی دارد.
نادر جعفر یوسفی در بخش پایانی سخنان خود به نقش و حضور پررنگ بانوان در جشنواره پرداخت و اظهار داشت :حضور بانوان با معیارهای اسلامی منجر به تقویت روحیه و اعتماد به نفس بیشتر در بین آنان خواهد شد.
گفتنی‌است جشنواره ورزشی شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر که برای اولین بار در مجموعه‌ گروه توسعه ملی برگزار می گردد با همت و هدایت دکتر یوسفی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ایجاد گردید. این مسابقات از تاریخ 18 دی ماه لغایت 18 بهمن ماه سال جاری با حضور 450 ورزشکار در 5 رشته و در دو بخش خواهران و برادران برگزار گردید.